Tým

Hodnost Administrátoři Hlavní skupina Moderátor
Republikové předsednictvoMartin.Kucera Republikove predsednictvo Všechna fóra
Poslanec Parlamentu ČROndrej.Profant Poslanecka snemovna - poslanci Všechna fóra
Člen KS Královehradecký krajStanislav.Stipl MS Hradec Kralove
Hodnost Globální moderátoři Hlavní skupina Moderátor
Krajský zastupitelOndrej.Kallasch Zastupitele - HMP Všechna fóra
Republikové předsednictvoVojtech.Pikal Republikove predsednictvo Všechna fóra
Hodnost Mediální tým KS Praha Hlavní skupina Moderátor
Člen KS PrahaAdam.Jaros MS Praha 4
Vedoucí administrativního odboruAlice.Hamalova Vedouci organu Všechna fóra
Předseda místního sdruženíBlanka.Charvatova Mistni predsedove
Předseda krajského sdruženíDaniel.Mazur Krajsti predsedove
Člen KS PrahaDavid.Klempir KS Praha -
Člen KS PrahaHelena.Buchtova MS Praha 4
Kontrolní komiseIvan.Hruza Komise - kontrolni
Místní předsednictvoJan.Brandejs PMS Praha 9
Krajské předsednictvoJan.Hora PKS Praha
Člen KS Jihočeský krajJan.Novak MS Ceskobudejovicko
Člen KS PrahaJan.Suchanek MS Praha 11
Člen KS PrahaJana.Komrskova MS Praha 10
Krajské předsednictvoJaromir.Beranek PKS Praha
Asistent(ka) poslanceJaroslav.Nemec Poslanecka snemovna - asistenti poslancu
Asistent pro administrativuJitka.Cerna asistent PKS Praha
Lucie.Seguin PMS Praha Reporyje
Předseda místního sdruženíMagdalena.Valdmanova Mistni predsedove
Předseda místního sdruženíMartin.Sterba Mistni predsedove
Člen KS PrahaMichaela.Berankova MS Praha 13 -
Mediální odborMichal.Chalupa Odbor - medialni
Republikový výborMichal.Gill Republikovy vybor - zastupci CF
Koordinátor krajského sdruženíMichal.Hrib Koordinatori
Předseda místního sdruženíMichal.Macek Mistni predsedove
Příznivec Pirátů – Prahamichal.polak RegP Praha -
Mediální odborMichal.Zachar Odbor - medialni
Místní předsednictvoMilan.Minarik PMS Praha 11
Krajské předsednictvoOndrej.Chrast PKS Praha
Člen KS PrahaOndrej.Vojta MS Praha 10
Místní předsednictvoPavel.Tauer PMS Praha 7
Člen KS PrahaRadka.Danickova KS Praha
Místní předsednictvoRoman.Moravek PMS Jesenice - Jilove
Kontrolní komiseRostislav.Reha Komise - kontrolni
Člen KS PrahaVera.Marusiakova MS Praha 4
Člen KS PrahaViktor.Mahrik MS Praha 6
Místní předsednictvoZuzana.Bohmova PMS Praha 11
Krajské předsednictvoZuzana.Freitas PKS Praha
Hodnost Pracovni skupina Pracovni pravo a zamestnanost Hlavní skupina Moderátor
Příznivec Pirátů – Prahajanschneider RegP Praha 4
Člen KS PrahaTomas.Liskutin MS Praha 4
Hodnost Pracovní skupina Sociálně právní ochrana dětí Hlavní skupina Moderátor
Místní předsednictvoAgnes.Nemeckova PMS Sobeslav
Člen KS Jihočeský krajJusuf.Traore KS Jihocesky kraj
Místní předsednictvoMagdalena.Opletalova PMS Praha 8
Republikové předsednictvoOlga.Richterova Republikove predsednictvo
Místní předsednictvoTereza.Hubackova PMS Praha 6
Uživatel fóra – není člen PirátůZuzana.Musilova Registrovaní uživatelé
Hodnost Krajske expertni tymy - vedouci Hlavní skupina Moderátor
Kontrolní komiseAdam.Vyplel Komise - kontrolni
Republikový výborDan.Lestina Republikovy vybor
Dormouse759 Krajske expertni tymy - vedouci
Člen KS Jihomoravský krajIvo.Vasicek MS Slovacko
Člen KS Jihomoravský krajJan.Mucka KS Jihomoravsky kraj
Člen KS Jihomoravský krajJana.Logrova MS Znojemsko
Vedoucí resortního týmuLukas.Blazej Vedouci resortnich tymu
Předseda místního sdruženíLukas.Dubec Mistni predsedove
Místní předsednictvoMarek.Fiser PMS Brno
Člen KS Jihomoravský krajMarek.Lahoda MS Brno
Místní předsednictvoMichal.Svagerka PMS Slovacko
Člen KS PrahaOndrej.Kalis MS Praha 9
Člen KS Jihomoravský krajPatrik.Dolezal MS Brno
Krajské předsednictvoPavel.Nevrkla PKS Jihomoravsky kraj
Předseda rozhodčí komisePetr.Springinsfeld Komise - rozhodci
Předseda krajského sdruženíRobert.Cuma Krajsti predsedove
Člen KS Jihočeský krajRudolf.Zak MS Ceskobudejovicko
Místní předsednictvoVitezslava.Rosecka PMS Znojemsko
Hodnost Odbor LbK - administrativni Hlavní skupina Moderátor
Člen KS Liberecký krajJana.Schlegelova KS Liberecky kraj
Hodnost Odbor LbK - medialni Hlavní skupina Moderátor
Krajské předsednictvoJan.Hruska PKS Liberecky kraj
Hodnost Odbor LbK - finacni Hlavní skupina Moderátor
Republikový výborVaclav.Zidek Republikovy vybor
Hodnost @medialni-ulk Hlavní skupina Moderátor
Člen KS Ústecký krajVratislav.Filipek MS Zatec - Louny
Hodnost Komise Pha - rozhodci Hlavní skupina Moderátor
Krajská rozhodčí komiseFrantisek.Dosedel Komise Pha - rozhodci
Krajská rozhodčí komiseGeorgia.Hejdukova Komise Pha - rozhodci
Krajská rozhodčí komiseJaroslav.Verner Komise Pha - rozhodci
Hodnost Kontrolni tym KS Praha Hlavní skupina Moderátor
Místní předsednictvoLinda.Neubergova PMS Praha 5
Lukas.Funk Kontrolni tym KS Praha
SenátorLukas.Wagenknecht Senat - senatori
Radek.Oborny Kontrolni tym KS Praha -
Hodnost Zastupitele - krajsti Hlavní skupina Moderátor
Krajské předsednictvoAdam.Valenta PKS Kralovehradecky kraj
SenátorAdela.Sipova Senat - senatori
Krajský zastupitelAles.Dohnal Zastupitele - krajsti
Krajské předsednictvoAndrea.Linhartova PKS Pardubicky kraj
Republikový výborAndrej.Ramaseuski Republikovy vybor
Místní předsednictvoAntonin.Schejbal PMS Pribram
Krajské předsednictvoArnost.Stepanek PKS Kralovehradecky kraj
Krajský zastupitelArnost.Zidek Zastupitele - krajsti
Člen KS VysočinaBlanka.Lednicka KS Vysocina
Člen KS Pardubický krajDaniel.Lebduska MS Chrudimsko
Krajský zastupitelDaniel.Netusil Zastupitele - krajsti
Republikový výborDaniela.Weissova Republikovy vybor
Předseda místního sdruženíDavid.Hosek Mistni predsedove
Krajský zastupitelDenis.Rychtar Zastupitele - krajsti
Krajský zastupitelEva.Havlova Zastupitele - krajsti
Krajský zastupitelEva.Novakova Zastupitele - krajsti
Místní předsednictvoFilip.Mezera PMS Pardubicko
Krajský zastupitelFilip.Sequens Zastupitele - Plzensky kraj
Republikový výborHana.Ancincova Republikovy vybor
Předseda místního sdruženíHana.Hajnova Mistni predsedove
Kontrolní komiseJakub.Dedek Komise - kontrolni
Předseda místního sdruženíJakub.Zach Mistni predsedove
Krajské předsednictvoJan.Brizdala PKS Vysocina
Republikový výborJan.Hosek Republikovy vybor
Místní předsednictvoJan.Kranda PMS Zatec - Louny
Vedoucí resortního týmuJan.Licka Vedouci resortnich tymu
Jan.Nezhyba Pozastavene clenstvi
Krajský zastupitelJan.Tempel Zastupitele - krajsti
Krajský zastupitelJana.Leitnerova Zastupitele - krajsti
Krajský zastupitelJana.Patkova Zastupitele - krajsti
Krajské předsednictvoJana.Skopalikova PKS Stredocesky kraj
Člen KS Liberecký krajJarmila.Valesova MS Jablonec nad Nisou
Krajské předsednictvoJaromir.Horky PKS Olomoucky kraj
Krajský zastupitelJindrich.Cermak Zastupitele - krajsti
Krajský zastupitelJiri.Baudis Zastupitele - Ustecky kraj
Republikový výborJiri.Demel Republikovy vybor
Předseda krajského sdruženíJiri.Duchacek Krajsti predsedove
Krajský zastupitelJiri.Hanousek Zastupitele - krajsti
Krajský zastupitelJiri.Hlavenka Zastupitele - krajsti
Krajské předsednictvoJiri.Jaros PKS Zlinsky kraj
Krajský zastupitelJiri.Kaderavek Zastupitele - krajsti
Krajský zastupitelJiri.Knotek Zastupitele - krajsti
Krajské předsednictvoJiri.Pek PKS Plzensky kraj
Krajský zastupitelJiri.Roubicek Zastupitele - krajsti
Krajský zastupitelJiri.Snizek Zastupitele - krajsti
Člen KS VysočinaJiri.Wiche MS Havlickuv Brod
Krajský zastupitelJosef.Janu Zastupitele - krajsti
Krajský zastupitelJosef.Soumar Zastupitele - Jihocesky kraj
Krajský zastupitelKarel.Karika Zastupitele - Ustecky kraj
Krajské předsednictvoKaterina.Stojanova PKS Ustecky kraj
Člen KS Pardubický krajLenka.Spanihelova MS Pardubicko
Krajský zastupitelLeonard.Varga Zastupitele - krajsti
Místní předsednictvoLibuse.Vevodova PMS Svitavsko
Krajský zastupitelLucie.Cirkva.Chocholova Zastupitele - krajsti
Krajský zastupitelLucie.Korytarova Zastupitele - Jihocesky kraj
Člen KS Jihočeský krajLukas.Mares MS Ceskobudejovicko
Krajský zastupitelLukas.Zykan Zastupitele - krajsti
Uživatel fóra – není člen PirátůMarketa.Monsportova Zastupitele - krajsti